KONTAKT

Masz pytania? Propozycje? Napisz do mnie :)

e-mail: [email protected]

 

Na konsultację zapraszam do Poradni Dietetycznej działającej przy Cambridge Diagnostics w Warszawie (możliwe konsultacje na odległość). Układam także jadłospisy i plany żywieniowe. Tworzę opisy wyników testów nietolerancji pokarmowej. Jeśli pragniesz umówić się na konsultację dietetyczną, proszę skontaktuj się z Poradnią.

Więcej na mój temat przeczytaj tutaj.

Wysyłając wiadomość e-mail zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w związku z realizacją zapytania oraz celu kontaktowego. Będą one przetwarzane do czasu zrealizowania tego zapytania i celu kontaktowego. Po tym czasie wiadomości korespondencyjne będą usunięte. Jako Administrator Twoich danych oświadczam, że Twoje dane nie są udostępniane Państwom trzecim. Na stronie dontbesosugar.pl daję możliwość korzystania z funkcji umożliwiających dzielenie się treściami na portalach społecznościowych oraz komentowania. Korzystam z narzędzi analitycznych Google Analytics, a także narzędzi remarketingowych jak Facebook Pixel. Wykorzystuję na stronie też pliki cookies. Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych oraz ich usunięcia, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat Polityki Prywatności mojej strony możesz znaleźć pod tym linkiem.


Wszystkie teksty umieszczone na stronie są mojego autorstwa bądź osób zaproszonych do współpracy. Opublikowane zdjęcia są mojego autorstwa (mogą posiadać znak wodny dontbesosugar.pl lub mojej dawnej firmy DIETinfo Diety Specjalne),  zostały wykonane przez Joanna Fotograf  lub zaczerpnięto z baz darmowych zdjęć. Jeśli pragniesz wykorzystać treści umieszczone na stronie – skontaktuj się ze mną. Wszelkie prawa zastrzeżone.